ЛІТЕРАТУРНО- МУЗИЧНИЙ ВЕЧІР, ПРИСВЯЧЕНИЙ АМЕРИКАНЦІ З УКРАЇНСЬКОЮ ДУШЕЮ

Дата: 15.04.2019 16:26

Хто хоч раз почув голос цієї співачки, ніколи не забуде її. Вона ніби знала якусь таємницю, загальну для кожного людського серця. Кажуть, її голос має містичну силу, заворожує і лікує…

«Незабутня Квітка» - саме під такою назвою у Лосинівському Будинку культури відбувся літературно-музичний вечір, присвячений американці з українською душею Квітці Цісик. За чашкою чаю присутні ознайомилися з життєвим та творчим шляхом співачки, переглянули ексклюзивні відео, послухали її оригінальні записи та переспіви у виконанні працівників відділу культури і туризму: Тетяни Мельникової, Яни Реки, Наталії Опанасенко та працівників Будинку культури: Валентини Гавриляко, Світлани Ващенко, Віри Боровик, Василя Боровика та Валерія Дерев’янко.
Гості вечора беззаперечно отримали естетичне задоволення від самої творчої програми і від теплого спілкування один з одним.

Відділ культури і туризму Лосинівської селищної ради