РОКИ ІДУТЬ-ПАМ’ЯТЬ ЖИВЕ

  • 573

12 квітня 2019 року  в селі Садове Лосинівської об’єднаної територіальної громади відбувся  мітинг-реквієм з нагоди 35-ї річниці загибелі пілота Сергія Бондаренка.

 Рівно тридцять п’ять років тому пролетіла по навколишнім селам  страшна звістка про те, що на околиці Садового літак зазнав аварії. Ця трагедія  болем відгукнулась у серцях всіх жителів. Тоді ніхто і уявити  не міг, що якби не героїчний вчинок військового пілота Сергія Бондаренка, то частина села просто була б стерта з лиця землі. Так, ціною власного життя 23- річний герой  врятував чимало людських життів.

На мітингу-реквієму були присутні селищний голова  Володимир Андрієць з представниками  Лосинівської селищної ради, староста сіл Сальне та Садове Ніна Броварчук , Григорій Карапута,  голова ради ветеранів війни та праці сіл Сальне та Садове, учні та вчителі Сальненського НВК та жителі села. Всі присутні вшанували героя хвилиною мовчання, а  протоієрей Василій провів молебень – за загиблого льотчика.

Щира подяка за підготовку у проведенні заходу спонсорам: Миколі Чуприні, Сергію Олешко, Василю Снісаренку, Сергію Карапуті, Григорію Пономаренку та Олександру Карапуті.

Повік не забудемо подвиг Героя, який віддав своє життя за наше майбутнє!

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради