ВІДБУВСЯ  СУБОТНИК З УПОРЯДКУВАННЯ  ТЕРИТОРІЇ КЛАДОВИЩ

Дата: 18.04.2019 15:43

18 квітня 2019 року  проведено прибирання території Куйбишевського та Фрунзівського кладовищ в смт.Лосинівка. Активну участь у проведенні суботника приймали: жителі селища Лосинівка, селищні депутати та працівники КП «Промінь».

Фото без описуРобота проводилась швидко та злагоджено. Під час проведення толоки викорчовували  поросль, проводилась обрізка дерев та вирубування кущів. Зібране сміття на Куйбишевському кладовищі вивозив власним трактором Віталій  Боровик, а на Фрунзівському кладовищі працював трактор комунального підприємства «Промінь».

Селищний голова Володимир Андрієць та виконавчий комітет Лосинівської селищної ради дякує всім небайдужим  мешканцям, котрі долучились до толоки та допомогли в прибиранні території.