ВІДЗНАЧИЛИ "ГОРДІСТЬ РАЙОНУ 2019 "

Дата: 06.05.2019 17:04

04 травня 2019 року в Ніжинському драматичному театрі імені Михайла Коцюбинського відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів конкурсу-премії «Гордість району 2019».

Цього року на Гордість району було представлено 17  номінацій серед яких від Лосинівської ОТГ взяли участь 5 номінантів, з них:

Номінація «Сільське господарство та промисли»

Категорія «Рільництво»

переможець Осипенко Віталій Іванович, голова фермерського господарства «Терешківське».

Категорія «Садівництво»

переможець Білан Володимир Іванович, голова фермерського господарства «Новатор»

Номінація «Фізична культура та спорт»

переможець Могильний Віталій Федорович,  вчитель фізичної культури Лосинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, тренер з важкої атлетики дитячо-юнацької спортивної школи «Колос»

лауреат Яременко Євгеній Володимирович, вчитель фізичної культури Сальненського навчально-виховного комплексу.

Номінація «Родина року»

переможець Творча родина Лисенків з Шняківки.

Пишаємося нашими переможцями та лауреатами.

В номінації «Культура і мистецтво» перемогла Ващенко Наталія Іванівна,  викладач хореографії хореографічного колективу «Мрія» Лосинівського  філіалу Ніжинської районної дитячої школи мистецтв.

У номінації «Меценат» перемогли директор ТОВ «Агро-Надія», Ременюк Станіслав Володимирович та комерційний директора Василенко Михайло Михайлович, які є орендарями земельних паїв с.Шняківка Лосинівської селищної ради.

Вітаємо наших номінантів  та бажаємо добра, здоров’я, миру, злагоди, успіхів, благополуччя в ім’я процвітання рідного краю.