ШАНОВНІ ДЕПУТАТИ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 06.05.2019 17:24

Запрошуємо Вас взяти участь у  засіданні 28 сесії 8 скликання Лосинівської селищної ради, яка відбудеться 15 травня 2019 року о 13:00 год. в приміщенні Лосинівської селищної ради.

Засідання постійних комісій відбудеться 13 травня 2019 року 0 13:00 год.

П О В І С Т К А    Д Е Н Н А

1.Про звіт виконання Плану соціально-економічного розвитку  Лосинівської селищної ради за І квартал 2019 року.

2.Про виконання селищного бюджету Лосинівської селищної ради за  І квартал 2019 року.

3. Про внесення змін до рішення 25 сесії 8 скликання від 26.12.2018 року «Про селищний бюджет на 2019 рік».

4. Про передачу іншої субвенції з селищного бюджету районному бюджету.

5. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту Лосинівської селищної ради на 2019-2020 роки , затвердженої рішенням  25 сесії 8 скликання  від 26.12.2018 року.

6.Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується    при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів місцевого бюджету та коштів підприємств, установ, організацій , що належать до комунальної власності Лосинівської  об’єднаної територіальної громади.

7.Про затвердження Порядку підготовки та прийняття проектів регуляторних  актів у Лосинівській селищній раді.

8.Про дострокове припинення повноважень депутата селищної ради  Петрик С.М. 8-го скликання.

9. Про затвердження розпоряджень селищного голови , прийнятих в   міжсесійний період.

10. Про затвердження рішень виконкому , прийнятих у міжсесійний   період.

11. Про звільнення від батьківської оплати за відвідування дошкільних навчальних  закладів.

12. Про прийняття у комунальну власність Лосинівської селищної ради      житлового будинку по вул.Яринича № 46.

13.Про затвердження Положення «Про порядок та умови надання платних    соціальних послуг Центром надання соціальних послуг Лосинівської селищної ради».

14. Про затвердження Положення та складу колегії відділу  освіти, сім`ї , молоді  та спорту Лосинівської селищної ради.

15. Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду керівника навчального закладу.

16. Про затвердження Положення  про порядок використання шкільного автобуса.

17.Про затвердження Положення про службові відрядження працівників Лосинівської селищної ради.

18.Про затвердження Положення про діючий веб-сайт Лосинівської селищної ради

19.Земельні питання.