ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І 74-Ї  РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

  • 415

Шановні ветерани війни, учасники бойових дій, жителі громади!

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму.

Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих українців, які не повернулися з тієї страшної війни, віддавши своє життя за наше з вами щасливе майбутнє.

Сьогодні, як і колись у 40-х роках, наші патріоти мужньо захищають цілісність кордонів, незалежність та суверенітет української держави.

Світла пам’ять кожному воїну, хто у той  час звільнив світ від фашизму. Світла пам’ять кожному патріоту, який у наш час загинув за незалежність України.   

Бажаю вам, шановні ветерани, міцного здоров’я і довголіття, бадьорості духу, добра, радості, родинного затишку, миру та шани людської. Нехай у ваших родинах панує злагода, оселі повняться достатком, а всі теплі слова і побажання, які ви почуєте у ці дні, додають вам сил.

Бажаю усім мирного неба, світлих надій та упевненості у  завтрашньому дні.

Зі святом Вас!

                                                                                          Володимир Андрієць,

Лосинівський селищний голова

Інші новини

Всі новини