Шановні жителі Лосинівської громади, дорогі ветерани, учасники та діти війни! Сердечно вітаю вас з Днем великої перемоги!

Це радісне і скорботне водночас свято навіки з нами. Воно розквітло буйним травневим цвітом з вогню і попелу, зі сліз і печалі, вікопомних і легендарних днів і ночей війни, крізь які пройшов радянській солдат до Берліна. Воно стискає серце і проймає душу гордістю за нашого солдата-переможця і величний подвиг нашого народу. Цей день назавжди і навіки у нашій пам’яті.

Низький синівський уклін захисникам і визволителям, працівникам тилу, вдовам, дітям війни, синам і донькам, які не дочекались своїх батьків і рідних з далеких фронтових доріг. Щиро бажаю усім міцного здоров’я, незгасного оптимізму, миру і злагоди в ваших домівках і серцях. Нехай ніколи не згасає пам’ять про війну, ваш безсмертний подвиг і Ваші імена.

З Великою Перемогою дорогі друзі!

Григорій Карапута,

голова ради ветеранів війни та праці

сіл Сальне та Садове