МИ ПАМ’ЯТАЄМО ВАС

  • 548

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

Традиційно напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні представники Лосинівської селищної ради відвідують ветеранів.  Ось і цьогоріч  8 травня  селищний голова Володимир Андрієць та керуюча справами Лосинівської селищної ради Олена Боровик  відвідали ветеранів війни, які мешкають в громаді. Привітали їх з наступаючим святом,   побажали  міцного здоров’я, життєвої енергії, родинного затишку та вручили святкові подарунки.

На жаль, час не підвладний людині, і з року в рік ветеранів Другої світової війни стає все менше й менше . На сьогоднішній день по Лосинівській громаді проживає  сім ветеранів Другої світової війни, шість з яких проживають в селищі Лосинівка та один в селі Сальне. Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, якої зазнало людство. Ми у вічному боргу перед вами за обірвану війною юність, за надзвичайну мужність, силу духу, самопожертву, які ви проявили в боях за рідний край.

Виконавчий комітет Лосинівської селишної ради