ВІДБУВСЯ СВЯТКОВИ ЗАХІД: «УСПІШНА ДИТИНА-МАЙБУТНЄ ГРОМАДИ»

Дата: 20.05.2019 10:27

Діти – майбутнє нації, інтелектуальна еліта, гордість, честь, надія і сподівання країни. Найголовнішою інвестицією для процвітання майбутнього нашої громади є пітримка обдарованих дітей.

Фото без описуСаме тому 17 травня 2019 року  в Лосинівському будинку культури відбувся святковий захід: «Успішна дитина-майбутнє громади», головним спонсором якого став директор «Агрофірма «Лосинівська» Сергій Селютін.

У заході взяли участь селищний голова Володимир Андрієць, начальник відділу освіти, сім’ї молоді та спорту Лосинівської селищної ради  Віктор Кільовий, помічник народного депутата  Олександра Кодоли - Тамара Стратілат, голова ГО «Правозахист плюс» Анатолій Гунько, депутати  обласної ради Сергій Охонько та Микола Шматок, голова Ніжинської районної спілки  воїнів-афганців Сергій Ступак, батьки та вчителі .

Це захід, на якому відзначають кращих з кращих: найталановитіших дітей та педагогів Лосинівської громади, які гідно представили її у районних, обласних, всеукаїнських конкурсах та спортивних змаганнях, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів- членів Малої академії наук .

Для всебічного та творчого розвитку дітей Анатолій Гунько подарував для Лосинівської школи 5 комп’ютерів, депутати  обласної ради Микола Шматок та Сергій Охонько надали фінансову допомогу для Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст, помічник Олександра Кодоли -Тамара Стратілат передала вітання від депутата Верховної  Ради та вручила для школи подарунковий – сертифікат на суму 50 тис.грн. Підприємці: Олена Білан, Володимир Топольський та Валерій Калінічко також надали фінансову допомогу для Лосинівської школи.

Талановитих дітей було нагороджено у 3-ох номінаціях

Переможці номінації «Переможці олімпіад»:

І місце – Аліна Татарчук;

7. Владислав Петрик;
  8. Валерія Бондар;
  9. Юлія Олійник;

Переможці номінацій «Спотривна слава»

І місце- Віталій Андріяш;

ІІ місце - Віталій Калініченко;

ІІІ місце - В’ячеслав Лаврінець;

Лауреати номінації:

1. Катерина Фрунзе;
  2. Поліна Рябущиць;
  3. Владислав Коркішко ;
  4. Анна Ємець;
  5. Тетяна Дусь;
  6. Дмитро Парубець;
  7. Володимир Гавриленко;
  8. Богдан Глущенко;
  9. Віктор Ємець;
  10. Володимир Бондаренко;
  11. Дмитро Процько;
  12. Дмитро Олійник;
  13. Владислав Клюйко;
  14. Олександр Плакса;
  15. Олександр Бойко;
  16. Артем Момот;

Також була відзначена команда Лосинівської громади, котра неодноразово брала  участь у військово-патріотичній  грі «Сокіл» (Джура), здобуваючи перемогу та призові місця.

До всіх гостей та присутніх  в залі зі щирими словами подяки звернулася директор Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Валентина Гапоненко, та вручила солодкі подарунки від підприємців: Володимира Топольського, Валерія Калініченка та Віталія Ужищенка.

Свято обдарованих дітей " Успішна дитина-майбутнє громади " супроводжувалося концертом. Під час нагородження всіх присутніх вітали  музичними номерами  Валерія Хіміч, Діана Макуха, Валерія Божа, Аліна Калініченко, Анастасія Савенко, Валерія Корж, Діана Ващенко та Каріна Постол під керівництвом Валерія Дерев’янка. Запальні танці глядачам дарував танцювальний хореографічний колектив «Мрія»  Ніжинської районної школи мистецтв під керівництвом Наталії та Юлії Ващенко.

Усі учасники  одержали грошові премії від головного спонсора Сергія Селютіна.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради висловлює щиру подяку всім, хто долучився до організіції та проведення заходу, який спрямований на підтримку обдарованої  та талановитої молоді Лосинівської громади!

Вітаємо всіх учасників!