Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення сесії «Про встановлення та затвердження місцевих податків та зборів на території Лосинівської селищної ради на 2020 рік»

Проект регуляторного акта - рішення сесії «Про встановлення та затвердження місцевих податків та зборів на території Лосинівської селищної ради на 2020 рік».

Розробник проекту -  відділ фінансів та бухгалтерського обліку  Лосинівської селищної ради.

Мета проекту - встановлення на території Лосинівської селищної ради місцевих податків та зборів у відповідності до Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проекту в письмовій формі за поштовою адресою: 16663, смт. Лосинівка, вул. Шевченка, 2;

Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення в друкованих ЗМІ.

З проектом рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися  на офіційному веб-сайті Лосинівської селищної ради в рубриці “Регуляторні акти.

За посиланням https://losynivska-gromada.gov.ua/regulyatorni-akti-16-34-46-20-05-2019/