ВІДБУВСЯ ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ ХОРЕОГРАФІЧНОГО КОЛЕКТИВУ «МРІЯ»

Дата: 03.06.2019 16:02

1 червня 2019 року у  Міжнародний день захисту дітей в Лосинівському будинку культури відбувся звіт хореографічного колективу «Мрія» Лосинівської філії Ніжинської районної дитячої школи мистецтв.

Фото без описуХореографічний колектив «Мрія»  відзначається високою майстерністю, яскравою виразністю, сюжетною завершеністю хореографічних номерів та палітрою різнопланових костюмів. Учасників заходу привітав селищний голова Володимир Андрієць. У звітному концерті хореографічний колектив показав 16 танцювальних номерів, які виконали учасники чотирьох вікових груп: це українські народні танці, сучасні танці та танці дитячої тематики. Постановниками хореографічних номерів є викладачі хореографії Наталія та Юлія Ващенко.

По закінченню навчального року всі учасники  хореографічного колективу були відзначені подяками та грамотами Ніжинської  школи мистецтв. Упродовж останніх років колектив є учасником багатьох конкурсів.

Крім танцювальних номерів свої музичні вітання глядачам  дарували учні Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Анастасія Савенко, Валерія Божа, Аліна Калініченко, Діана Макуха та Валерія Хіміч під керівництвом Валерія Дерев’янка, а також працівники відділу культури та туризму Лосинівської селищної ради . Всі учасники заходу отримали максимум позитивних емоцій, а глядачі насолодились виступами наших зірочок.