ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ

Дата: 07.06.2019 09:20

5 червня 2019 року в приміщенні Лосинівської селищної ради відбулося чергове засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Лосинівської об’єднаної територіальної громади на 2019-2028 роки.

Фото без описуПредставники робочої групи разом з куратором проекту Олексієм Пасічником розглянули попередні напрацювання стратегічних та оперативних цілей, спільно визначили проекти в трьох сферах - економіки, інфраструктури та соціальному напрямку. Після допрацювання Концепція стратегії буде презентована мешканцям нашої громади. Відбудуться також громадські консультації, на яких будуть враховуватися думки та побажання щодо вдосконалення документа.