ВІДБУВСЯ ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР В ЛОСИНІВСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІСТ.

Дата: 27.06.2019 13:26

Тільки вчора пролунав останній дзвоник, і ось вже випускний до якого одинадцять років, як по східцях, довелося підніматися випускникам.

Фото без опису26 червня 2019 року Лосинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. проводжала  у доросле самостійне життя своїх випускників. Першою зі словами привітання  звернулася до всіх присутніх директор  Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Валентина Гапоненко. У цьому році  свій перший документ про здобуття повної середньої освіти отримали 26 випускників. З цією важливою подією випускників прийшли привітати: голова Лосинівської об’єднаної територіальної громади Володимир Андрієць, народний депутат України Олександр Кодола, голова Ніжинської районної ради Олег Бузун,  директор «Агрофірма «Лосинівська» Сергій Селютін, голова ГО «Правозахист плюс» Анатолій Гунько, представник ПП «Агропрогрес» Надія Зима. Вони побажали випускникам успіхів на обраній життєвій дорозі, впевненості в завтрашньому дні, здійснення мрій, а також вручили  їм  подяки, грамоти та цінні подарунки.

Уся урочиста частина свята була хвилюючою та зворушливою. А родзинкою свята став традиційний танець – вальс. Вишукані й стильні хлопці та дівчата кружляли у ніжному танку, після якого зірвали хвилю овацій.

Після офіційної частини випускники підготували для всіх присутніх цікаву святкову програму. Кілька разів виходили на сцену із словами подяки та піснями для  своїх класних керівників, перших вчителів та вчителів-наставників. Особливо зворушливо звучала пісня  для  найрідніших  людей - батьків. Також випускники підготували креативні та цікаві відео про своє шкільне життя.

Приємні емоції, святковий настрій, радісний сміх і сльози розлуки панували до самісінького ранку. А там, на сході сонця, їх чекало нове, незвідане, самостійне, доросле життя.

Щиро бажаємо вам, шановні випускники,  міцного здоров’я, успіхів, щедрої долі та щастя у всьому! То ж у добру путь!