ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР  В САЛЬНЕНСЬКОМУ  НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ СТ.

  • 577

Випускний вечір - незабутній момент у житті кожного старшокласника, який вже наступного дня крокуватиме дорослим життям. Це не просто літній день, а радісне свято, яке дає початок новим сподіванням, амбіціям і прагненням.

26 червня 2019 року  прощальний шкільний вальс у Сальненському НВК «ЗНЗ-ДНЗ»  пролунав для п’ятьох випускників.  З першим вітальним словом до випускників звернулася директор закладу Надія Калініченко. Почесними гостями заходу стали:  начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради  Віктор Кільовий, голова ГО «Правозахист плюс» Анатолій Гунько, директор СТОВ «Рід» Микола Чуприна, директор ТОВ «УкрАгроРозвиток» Василь Снісаренко. З побажаннями щасливої та світлої дороги в доросле життя, наполегливості в досягненні своєї мети, наснаги та оптимізму, випускники  отримали ще й подарунки!

Випускники в свою чергу подякували своїм вчителям, які раділи їхнім успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важкі хвилини та батькам, які покладають на них свої надії та сподівання.

Хвилюючі моменти  з життя випускників промайнули в одну мить. З щирими усмішками та сльозами на очах вони прощалися зі школою, класним керівником, вчителями, однокласниками. А вранці – традиційна зустріч сходу сонця та першого дня самостійного життя.

Бажаємо усім випускникам щастя й успіхів у подальшому житті, завжди йти за своєю мрією і досягати нових висот!

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради