ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ МОЛОДІ

Дата: 27.06.2019 14:29

Шановна молодь Лосинівської громади! Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість.

Фото без опису Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя.

Бути молодим прекрасно, але пам’ятайте, що молодість зобов’язує бути неупередженим, відповідальним, сміливим, здоровим, вірити в свої сили і знати, що немає нічого недосяжного.

Тому з нагоди свята бажаю усім наснаги, творчої енергії, гарної перспективи, світлої долі, фізичних та духовних сил, справжнього людського щастя та здійснення усіх  планів та мрій!

Володимир Андрієць,

Лосинівський селищний голова