ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ 31 (ПОЗАЧЕРГОВОЇ) СЕСІЇ ЛОСИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ 8 СКЛИКАННЯ

Дата: 25.07.2019 10:54

24 липня  2019 року відбулося  засідання 31 (позачергової)  сесії Лосинівської селищної ради 8 скликання. Із 26 депутатів ради, присутніх було 14.

Фото без описуВ роботі сесії взяли участь селищний голова – Володимир Андрієць, секретар селищної ради – Наталія Кошарна, начальник відділу фінансів та бухгалтерського обліку – Валентина Постол, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту – Віктор Кільовий, спеціалісти -землевпорядники –  Лідія Заболотня та Ольга Петрик, представник Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги - Олена Іванова, старости громади. На порядку денному було  розглянуто 82 питання. По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами селищної ради, прийнято відповідне рішення.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради.