2-го серпня 2019 року в Лосинівській бібліотеці для дітей відбувся захід "Моє щасливе дитинство", яке підготували начальник служби у справах дітей Лосинівської селищної ради Віта Макобрей спільно з працівником бібліотеки Зоєю Чумак.

Діти переглянули дитячі мультфільми, пограли в шашки де  переможцем став Максим Нафанець, весело пройшла дитяча гра "так чи ні", "лабіринти знайомих казок Андерсена", також вікторина "Розумники і розумниці», а також діти розповідали  про свої літні веселі пригоди, складали пазли, грали в лего. Дітям скодобались ігри, конкурси, лабіринти, а особливо пригощання солодощами. Із задоволенням взявши книги додому та обіцяли повернутись з більшим запалом, щоб знову розгадувати загадки, грати в ігри та брати участь в квестах.

За матеріалами відділу культури та туризму

Лосинівської селищної ради