Лосинівська ОТГ відзначила День Державного Прапора України та 28-у річницю незалежності України.

Дата: 23.08.2019 13:48

Фото без описуЗ 10години ранку біля Лосинівської селищної ради було людно. На захід зібралися мешканці громади, представники та керівники підприємств,установ та організацій. Підняття Державного Прапора доручили найкращим учням Владиславу Петрику та Валерії Бондар. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів нашої Незалежної України, а потім урочистою ходою пронесли Державний прапор до Лосинівського будинку культури. Відбулося покладання квітів до пам’ятників Т.Г.Шевченка, Невідомому солдату, воїнам- інтернаціоналістам та воїнам Афганцям. Під час концертної програми селищний голова Володимир Андрієць привітав всіх мешканців громади зі святом, нагородив грамотами та подяками найкращих жителів громади, та вручив паспорт громадянина України учню 9-го класу Олекесандру Процану. Концертну програму підготували: відділ культури і туризму Лосинівської селищної ради, наймолодші вихованці Лосинівського ЗДО «Сонечко», учні Лосинівської ЗОШ І-ІІІст. під керівництвом Валерія Дерев’янка, ансамбль народної пісні «Душі криниця» під керівництвом Василя Боровика, народний аматорський вокальний жіночий ансамбль «Горлиця» під керівництвом Валентини Гавриляко, Хореографічний колектив «Мрія» під керівництвом Наталії та Юлії Ващенко та вихованці Заслуженого діяча культури Миколи Гудименка.