СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Дата: 28.08.2019 10:13

Учитель – це не професія, це покликання, яке надихає, дає сили та ідеї. Це особливе відчуття значимості, яке присутнє у кожного, хто пов'язаний із дітьми. Кожен прожитий день у школі не схожий на попередній. Колесо навчальних років обертається настільки швидко, що хочеться вигукнути: «Мить, зупинись!»… Саме з такими думками, 27 серпня 2019 року зібрались працівники освітянської галузі Лосинівської селищної ради на щорічну педагогічну конференцію, що проходила у сесійній залі Лосинівської селищної ради.

Традиційно, конференція розпочалась із виставки педагогічних та учнівських творчих робіт «Наша творчість тобі, Україно!», що розмістились у приміщенні селищної ради. Відрадно те, що у цьому році всі дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади надали різноманітні роботи, виконані у різних техніках: вишивка, випалювання по дереву, малюнки, вироби з пластиліну, з паперу та ін. Відкрив конференцію начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Віктор Кільовий. У роботі засідання взяли участь  селищний голова - Володимир Андрієць, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету - Олена Боровик, голова Ніжинської районної профспілкової організації освіти і науки України - Інга Чеботаєва, керівники та працівники закладів освіти громади. До уваги учасників конференції був представлений звіт – мультимедійна презентація про найвагоміші досягнення учнів та вчителів громади за 2018 – 2019 навчальнийрік. У своєму виступі начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Віктор Кільовий наголосив на тому, що розвиток освіти в громаді є пріоритетним напрямком діяльності місцевої влади, якою створюються умови підготовки конкурентоспроможного, соціально адаптованого випускника. Особлива увага буде зосереджена, в першу чергу, на поліпшенні матеріально – технічної бази загальноосвітніх навчальних закладів громади, які забезпечуватимуть здійснення профільного навчання, а це – опорна Лосинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, що незабаром стане центром освітнього округу в громаді. З теплими словами привітання звернувся до освітян громади Володимир Андрієць, голова Лосинівської селищної ради ради. Інга Чеботаєва побажала всім здоров’я у новому навчальному році Кращі представники освітянської галузі, за підсумками 2018/2019 н.р.,були нагороджені грамотами Лосинівського селищного голови та відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту: За сумлінну працю в галузі освіти та добросовісне виконання своїх функціональних обов’язків грамотами Лосинівського селищного голови нагороджено: 1.Авраменко Тетяна Іванівна, учитель початкових класів Лосинівської ЗОШ І ступеня. 2.Карпенко Олена Михайлівна, заступник з виховної роботи Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. 3. ПарасюкОльна Анатоліївна, учитель Сальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів. 4. Яременко Григорій Петрович, учитель трудового навчання(Технології) Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. 5. Сукач Таміла Миколаївна, спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради. 6. Рубан Роман Федорович, учитель історії Шатурського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІ ступенів Грамотами та відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту відзначено: 1. Андрієць Світлану Миколаївну, медичну сестру Лосинівського ЗДО «Сонечко». 2. Покрасьон Тетяну Григорівну, кухаря Сальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів. 3. Івашко Юлію Миколаївну, технічного працівника Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. За змістовну плідну роботу по розвитку інтелектуально – творчих здібностей учнів, неординарне, творче ставлення до праці, впровадження в практику інноваційних технологій, грошовими преміями відзначено: 1. Учителя історії Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Авраменко Ніну Дмитрівну. 2. Директора Лосинівської ЗОШ І ступеня Постол Катерину Михайлівну. Під час конференції педагоги громади мали можливістьз аслухати досвід колег: 1. Олени Карпенко, заступника з виховної роботи Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. 2. Алли Росієць, учителя початкових класівСальненського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ступенів. 3. Ніни Ткач, директора ЗДО «Сонечко». 4. Ірини Божої, вихователя ГПД Лосинівської ЗОШ І ступеня. Завершилась конференція святковою програмою, яку подарували всім присутнім учні Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом Людмили Постол та Валерія Дерев’янка До нових звершень і здобутків, шановні освітяни! НЕХАЙ ПРИЙДЕШНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК СТАНЕ РОКОМ НОВИХ ПРОФЕСІЙНИХ ДОСЯГНЕНЬ, ТВОРЧОЇ ПРАЦІ ТА НЕЗАБУТНІХ ВРАЖЕНЬ!

За матеріалами відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради