ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ  ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

  • 506

Другий місяць осені починається з особливої дати.  01 жовтня 2019 року  в рамках відзначення Міжнародного дня людей похилого віку, керуюча справами (секретар виконавчого комітету ) Лосинівської селищної ради - Олена Боровик, директор центру надання соціальних послуг  Лосинівської селищної ради- Лариса Костюченко та соціальні робітники відвідали одиноких людей похилого віку.

Зокрема, вони побували у Петра Івашка, Ганни Кравченко, Ольги Парасюк, Варвари Корольової, Ганни Федько та Марії Варухи. Звертаючись до кожного, в першу чергу засвідчили свою шану і повагу старшим людям. Подякували за їх працю, доброту,  мудрість і терпіння. Побажали міцного здоров’я, миру, довголіття, поваги та шани від рідних і близьких. Вручили квіти та набори, що містили продукти першої необхідності.

В Терешківському та Шняківському старостинському окрузі цей день відзначили по іншому, провели за круглим столом.  Всі  були запрошені на чаювання, де для них лунали пісні, гуморески, а також кожен міг розповісти свою історію про прожиті роки, поспівати пісні та просто поспілкуватися зі своїми односельчанами.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради