ПРИВІТАННЯ ЛОСИНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ КОЗАЦТВА, ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ТА ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата: 11.10.2019 09:32

Шановні жителі громади! Приміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва!

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями. Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю та щирістю.

Шановні захисники України! Дякую вам за відданість нашій державі та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та  незалежною! Бажаю вам міцного здоров’я, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті.

Слава Україні! Слава її героям!

Володимир Андрієць,

Лосинівський селищний голова