КРОКУЮЧИ НАЗУСТРІЧ СОНЦЮ ЗАВІТАЛИ В ТЕРЕШКІВКУ

  • 494

Нещодавно в Україні стартував проект «Назустріч сонцю». Мета якого – дослідити та показати, як живе та які проблеми має «українська глибинка», а також знайти там успішних людей, які змінюють своє життя і життя громади на краще.

«Назустріч сонцю» вирушили четверо осіб, всі мають різні маршрути. Кожен мандрівник долає  до 30 кілометрів на день по своєму маршруту. В дорозі вони знайомляться та спілкуються з різними людьми, які вже змогли досягти певних успіхів та готові поділитись своїми історіями. Крокуючи із села Новий Биків мандрівник проекту - Роман Співак 21 жовтня завітав до села Терешківка.

Спочатку мандрівник у декількох словах поспілкувався із старостою села - Лідією Смоленською. Після чого продовжив розмову саме з тією людиною, яка дбає про своє село та його жителів - головою ФГ « Терешківське В.О.»- Віталієм Осипенком. Під час бесіди говорили про діяльність фермерського господарства та про плани на майбутнє. Віталій Осипенко  мандрівнику зробив екскурсію на своє фермерське господарство.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Фото Романа Співака