КРОКУЮЧИ НАЗУСТРІЧ СОНЦЮ ЗАВІТАЛИ В ТЕРЕШКІВКУ

Дата: 23.10.2019 14:25

Нещодавно в Україні стартував проект «Назустріч сонцю». Мета якого – дослідити та показати, як живе та які проблеми має «українська глибинка», а також знайти там успішних людей, які змінюють своє життя і життя громади на краще.

«Назустріч сонцю» вирушили четверо осіб, всі мають різні маршрути. Кожен мандрівник долає  до 30 кілометрів на день по своєму маршруту. В дорозі вони знайомляться та спілкуються з різними людьми, які вже змогли досягти певних успіхів та готові поділитись своїми історіями. Крокуючи із села Новий Биків мандрівник проекту - Роман Співак 21 жовтня завітав до села Терешківка.

Спочатку мандрівник у декількох словах поспілкувався із старостою села - Лідією Смоленською. Після чого продовжив розмову саме з тією людиною, яка дбає про своє село та його жителів - головою ФГ « Терешківське В.О.»- Віталієм Осипенком. Під час бесіди говорили про діяльність фермерського господарства та про плани на майбутнє. Віталій Осипенко  мандрівнику зробив екскурсію на своє фермерське господарство.

Фото Романа Співака