ВІДБУВСЯ КОНЦЕРТ НА ПІДТВЕРДЖЕННЯ ЗВАННЯ «НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ» КОЛЕКТИВ ЛОСИНІВСЬКОЇ ОТГ  

  • 1064

28 жовтня 2019 року в Лосинівському будинку культури відбувся  концерт «Пісенні візерунки рідного краю» з нагоди підтвердження звання «Народний аматорський» колектив  Лосинівської ОТГ.

Свої програми показали :

- Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Горлиця» Лосинівського Будинку культури (кер. Валентина Гавриляко). Колектив був створений у 2001 році, остаточно закріпився у 2005 році. За період існування жіночий ансамбль «Горлиця» неодноразово приймав участь у звітних концертах художньої самодіяльності Ніжинського району, у всіх районний святах та фестивалях.14 грудня 2010 року колективу було присвоєно почесне звання «народний аматорський».

- Народний аматорський родинний вокальний ансамбль «Берегиня» Шняківського сільського клубу (кер. Анатолій Лисенко).Колектив розпочав свій творчий шлях з 1987 року. Почесне звання «народний аматорський» було присвоєно 20 грудня 2013 року. Він є дипломатом обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалів.У 2017 році родинний ансамбль «Берегиня» брав участь у  телевізійній програмі «Фольк-music».

- Ансамбль народної пісні «Душі криниця» Лосинівського Будинку культури (кер. Василь Боровик). Сформувався колектив у 2017 році. Його учасниками стали  працівники культури та молоді любителі української народної пісні.

Всі представлені колективи продемонстрували високу виконавську та сценічну майстерність, різноплановість репертуару.

Виступи колектів оцінювала  комісія у складі:

Богданович Володимир Володимирович - заступник директора з питань діяльності і розвитку закладів культури та народних ремесел «Обласного центру народної творчості»;

Сотнікова Олена Василівна- провідний методист з питань збереження і розвитку народної творчості та аматорського мистецтва.

За результатами роботи комісії звання «Народний аматорський» колектив підтвердили всі 3 колективи. Всі присутні в залі, в черговий раз отримали позитивний заряд емоцій від зустрічі з прекрасним світом музики та пісні, які подарували творчі колективи Лосинівської ОТГ. Також свої запальні танці глядачам дарував хореографічний колектив «Мрія» Ніжинського району дитячої школи мистецтва під керівництвом  Наталії та Юлії Ващенко.

Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Горлиця»

Народний аматорський родинний вокальний ансамбль «Берегиня»

Ансамбль народної пісні «Душі криниця»

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини