В ОБЛАСТІ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ЩОДО МОЖЛИВОГО ВІДНОВЛЕННЯ КУРСУВАННЯ АВТОБУСІВ НА МАРШРУТАХ НІЖИН – ВАЛЕНТІЇВ, НІЖИН – ПЕРЕЯСЛІВКА, НІЖИН– ЛОСИНІВКА

Дата: 31.10.2019 09:19
Кількість переглядів: 211

Відновлення курсування автобусів та зміни у графіку руху транспорту — питання, що розглянули вчора під час чергового засідання Координаційної ради з питань організації пасажирських автоперевезень в Чернігівській області.

Мова йшла, зокрема,  і щодо можливого відновлення курсування автобусів на маршрутах Ніжин – Валентіїв, Ніжин – Переяслівка, Ніжин – Лосинівка із заїздом до села Богданівка.

За рішенням Координаційної ради Перемозька сільська рада спільно з перевізником упродовж трьох тижнів мають опрацювати питання перевезення жителів зазначеного села до міста Ніжин у ранковий та обідній час.

Участь у засіданні взяли начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА Вадим Шелест, Лосинівський селищний голова Володимир Андрієць, Перемозький сільський голова Сергій Багмут та перевізник Вікторія Талалаївська.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації