ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ  ПРИВІТАЛИ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 01.11.2019 15:41

Щорічно у першу неділю листопада в Україні своє професійне свято відзначають люди, на яких покладена відповідальна робота із соціального захисту населення. Соціальні працівники щодня несуть тепло, допомогу та підтримку людям котрі її потребують. Їх робота складна і важлива.

Фото без описуЗ цієї нагоди 01 листопада 2019 року  в приміщенні адмінбудівлі Лосинівської селищної ради вітали працівників соціальної сфери Лосинівської ОТГ  з професійним святом.

З нагоди свята соціальних працівників привітав селищний голова Володимир Андрієць, який побажав всім міцного здоров’я, щастя, достатку, злагоди  і домашнього затишку, невичерпної енергії, заслуженої шани й вдячності людей.  До  вітань селищного голови приєднався директор центру надання соціальних послуг  Лосинівської селищної ради- Лариса Костюченко.

Особливу теплу атмосферу для всіх присутніх подарували працівники відділу культури та туризму Лосинівської селищної ради.