ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Дата: 09.11.2019 07:56

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! Прийміть вітання з професійним святом!

Культура є одним з вирішальних чинників національного відродження, зміцнення державності й об’єднання суспільства навколо спільних цінностей та ідеалів.

Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Без вашого доброго серця, ініціативності, творчої думки та справжнього подвижництва неможливі реальні зміни у нашому суспільному житті.Тож нехай не полишає Вас та завзятість і енергія, сила волі та витримка, яких не раз докладаєте ви до своїх щоденних старань.

Бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя, нових здобутків та успіхів у творчості. Хай кожен день життя буде мирним, радісним і сонячним! Нехай це свято подарує Вам  душевну злагоду та натхнення у роботі.

Володимир Андрієць,

Лосинівський селищний голова