ПРИВІТАННЯ  СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

  • 477

Шановні мешканці громади!  21 листопада відзначаємо День Гідності та Свободи, який встановлений на згадку про початок двох революцій, що демонстрували світові політичну волю українського суспільства –  гідне життя в цивілізованій незалежній державі з чесними правилами.

В цей день всі ми  повинні вшанувати патріотизм й мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю  учасників національно – визвольної  боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Бажаю мирного неба над головою, єдності, благополуччя і добробуту Вам та Вашим родинам! Нехай ніколи  не згасає  віра в щасливе майбутнє Української держави!

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава УКРАЇНІ!    Героям СЛАВА!

Володимир Андрієць,

Лосинівський селищний голова

Інші новини

Всі новини