ДЕНЬ ГІДНОСТІ  ТА СВОБОДИ

Дата: 26.11.2019 11:22

День Гідності та Свободи відзначається в Україні щороку 21 листопада. В новій історії України це – державне свято, яке має дуже важливе значення.Це свято встановлене з метою утвердження ідеалів свободи і демократії, а також вшанування патріотизму й мужності. День Гідності та Свободи приурочене двом подіям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи по закладах культури  Лосинівської громади були проведені заходи, спрямовані на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси, європейський вибір нашої держави, а саме:

• Лосинівська бібліотека для дітей – історична довідка «Від революції Гідності до гідного життя»;
  • Сальненська сільська бібліотека та сільський клуб – година спогадів «Горіли і шини і душі»;
  • Шатурський  сільський клуб – тематичний вечір «День Гідності та свободи в житті українців»;
  • Терешківський сільський клуб – виховна година «Герої не вмирають»;
  • Шняківська сільська бібліотека – історична година  «Україна гідна свободи»;
  • Вікторівський сільський клуб – перегляд документального фільму «Революція Гідності»;

Дякуємо Героям  Небесної Сотні! За те що не пошкодували життя заради нашого майбутнього!