В СЕЛІ ВІКТОРІВКА ВІДНОВЛЕНО КРИНИЦЮ

• 358

З давніх-давен криниця була обов’язковим атрибутом  села, селища, її  копали громадою, до неї  ставилися з особливою увагою. Нещодавно було відновлено криницю загального користування під назвою «У Софії», яка знаходиться в селі Вікторівка.

До відновлення криниця знаходилася в незадовільному стані: зруйнована, замулена, потребувала заміни бетонних кілець. В літній період вода в криниці була  не прозора, змінювала колір та створювала неприємний запах. Такий стан криниці не відповідав санітарно-епідеміологічним та санітарно-екологічним вимогам.

Так, за кошти обласного фонду охорони навколишнього середовища була проведена реконструкція криниці загального користування «У Софії». Зокрема, проведені ремонтно-будівельні роботи, відкачування води, джерело очищено від замулення та приведено до належного естетичного вигляду. Позитивний досвід таких заходів додає оптимізму, адже від чистоти й повноти джерела залежить якість життя і здоров’я людей.