ВІДНОВЛЕНО КРИНИЦЮ В СЕЛІ ЛЕОНІДІВКА

Дата: 02.12.2019 17:04

Днями в рамках виконання заходів «Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014-2020 роки» в селі Леонідівка відновлено криницю загального користування під назвою «Хуторська».

До відновлення криниця знаходилася в незадовільному стані: зруйнована, замулена, потребувала заміни бетонних кілець. В літній період вода в криниці була  не прозора, змінювала колір та створювала неприємний запах. Такий стан криниці не відповідав санітарно-епідеміологічним та санітарно-екологічним вимогам.

Реконструкція криниці була проведена за кошти обласного фонду охорони навколишнього середовища. У ході ремонтно-будівельних робіт джерело було очищено від замулення та приведено до належного естетичного вигляду. Облаштовано прилеглу територію та встановлено будиночок для криниці.