ПЕРЛИНА ГРОМАДИ – 2019

  • 496

30 листопада в Лосинівському будинку культури  вперше відбулося свято-фестиваль "Перлина громади". Ідея фестивалю виникла в рамках проекту «Розвиток громад, що базується на правах людини», за підтримки ГО МАРТ. Організаторами виступили засновники громадської організації «Ліга громад».

Захід покликаний сприяти залученню населення до культурного життя громади з можливістю демонстрації найкращих талантів,  вмінь, здібностей та творчого потенціалу мешканців громади.

 На святі-фестивалі були присутні селищний голова- Володимир Андрієць, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів –Роман Шевчун, виконавчий директор ГО МАРТ-Руслана Бурова, депутат  обласної ради – Ірина Грозенко, представники Благодійного Фонду «Копиця»- Лариса Павлова та Олександр Дахно. Всього участь у заході взяло 37 учасників, які були відзначені дипломами та подарунками. Всі присутні мали змогу ознайомитися із чудовими виробами умільців.

За підтримку та допомогу у проведенні фестивалю "Перлина  громади" дякуємо ГО "МАРТ", Благодійному Фонду "Копиця", Лосинівській селищній раді та підприємцям селища Лосинівка.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради