ЛОСИНІВСЬКА ЗОШ I-III СТ. У РЕЙТИНГУ ЗНО СЕРЕД СІЛЬСЬКИХ ШКІЛ ОКРУГИ

  • 787

Словосполучення зовнішнє незалежне оцінювання (скорочено ЗНО) міцно ввійшло в лексикон школяра-випускника та свідомих батьків. Це й не дивно, адже успішне складання, визначених за власним вибором, іспитів дозволяє отримати випускникові перепустку до здобуття вищої освіти, а також можливість вчитися на місці державного замовлення.

Логічно, що левову частку своїх знань майбутні студенти засвоюють у своїй рідній школі. Але наскільки якісно вони засвоїли ці знання? Як виглядають позиції Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. в освітньому середовищі серед сільських шкіл найближчої округи?

Відповідаючи на дані питання хочемо послугуватися відкритими та  офіційними даними: рейтингом шкіл Чернігівської області за 2017, 2018, 2019 роки розміщеного на платформі https://osvita.ua. Для порівняння візьмемо ЗОШ найближчої округи та з подібних до Лосинівської ОТГ – шкіл Вертіївської та Макіївської ОТГ. Рейтинг складено Освіта.ua з використанням офіційного звіту за результатами оприлюдненого Українським центром оцінювання якості освіти.

РЕЙТИНГ ШКІЛ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА 2017, 2018, 2019 РОКИ

                                                                                                                            Віктор Литовченко,

доцент кафедри соціально-гуманітарних

 дисциплін ВП НУБіП України "НАТІ"

Інші новини

Всі новини