ВШАНУВАЛИ ЛІКВІДАТОРІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дата: 16.12.2019 14:43

14 грудня, відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Цей день є офіційною  датою завершення спорудження саркофагу над четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, з якого й почалася трагедія української землі, яка зачепила своїм чорним крилом велику територію на карті світу.

Напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 13 грудня 2019 року в смт. Лосинівка біля пам’ятника «Ліквідаторам Чорнобильської АЕС» зібрались на мітинг учасники ліквідації аварії, керівництво Лосинівської селищної ради та Ніжинського району,  громадськість, учні школи. Присутні згадали невмирущий подвиг ліквідаторів, висловили слова подяки живим ліквідаторам та схилили голови перед пам’яттю загиблих героїв.

Хвилиною мовчання вшанували  померлих та поклали квіти до пам’ятного знака .

По завершенню  мітингу ліквідатори  зібрались у залі Лосинівського будинку культури та поспілкувались з селищним головою Лосинівської ОТГ та керівництвом району, щодо соціального захисту та отримання медичної допомоги.

Велика подяка усім ліквідаторам, які зберегли життя наступним поколінням. Ми завжди будемо пам’ятати героїв, які здійснили подвиг заради майбутнього!