ВСТАНОВЛЕНО ГОЛОВНУ ПРИКРАСУ НОВОРІЧНИХ СВЯТ-СВЯТКОВУ ЯЛИНКУ

Дата: 24.12.2019 11:07
Кількість переглядів: 276

Свято наближається. В країні встановлюють новорічні ялинки. Адже саме ялинка є головним символом Нового року. Вже декілька років поспіль на центральній площі в селищі Лосинівка встановлюють ялинку – головний символ різдвяно-новорічних свят.

Цього року розкішну зелену красуню подарував для селища наш односелець  Микола Ткаліч. У встановленні та прикрашанні новорічної  ялинки брали участь працівники КП «Промінь» Лосинівської селищної ради, депутати селищної ради та небайдужі активісти селища. Техніку для встановлення та прикрашання ялинки надали ПП Євген Кошарний та виконавчий директор ТОВ «Агрофірма «Лосинівська» Олександр Калініченко.

Біля святкової  красуні встановлені дитячі качелі. До новорічної ялинки з радісними та щасливими обличчями біжить малеча.

Селищний голова Володимир Андрієць висловлює щиру вдячність усім, хто допоміг провести усі необхідні роботи по встановленню та прикрашанні новорічної ялинки.