ПАМ’ЯТКА ДЛЯ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ НА ПЕРІОД ЗИМОВИХ КАНІКУЛ

Дата: 27.12.2019 14:23

Розпочинаються зимові канікули. Це пора відпочинку, свят та розваг. Але для того, щоб канікули були веселими й корисними, необхідно пам’ятати про безпечну поведінку.

З метою попередження нещасних випадків, травматизму просимо вас дотримуватися правил безпеки.

для учнів та батьків на зимові канікули

УЧЕНЬ! БЕРЕЖИ СЕБЕ!

1. Постійно дотримуйся правил дорожнього руху. Ніколи не порушуй їх, це небезпечно для життя. Переходь вулицю тільки у відведених місцях. Не влаштовуй ігри на проїжджій частині вулиці. Правильно користуйся міським транспортом.
  2. Не грайся сірниками та іншими легкозаймистими предметами. Будь обережний з газом. Не вмикай його без дозволу батьків та без потреби.
  3. Не прикрашай ялинку ватою, паперовими іграшками. Не запалюй бенгальські вогні, свічки.
  4. Не чіпай невідомі тобі предмети. При виявленні вибухонебезпечних предметів, повідом дорослих.
  5. Будь обережний з електроприладами. Не вмикай їх без дорослих. Не торкайся оголених проводів.
  6. Не чіпай бездомних кішок та собак. Спілкування з ними призводить до нещасних випадків.
  7. Не ходи на водоймища. Тонкий лід – це небезпечно для життя.
  8. Не заходь у ліфт з незнайомими людьми.
  9. Будь обережний під час катання на санчатах, лижах, ковзанах. Не гуляйте довго під час сильних морозів.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

1. Не залишайте дітей без догляду. Знайте, де і з ким бувають Ваші діти, чим вони займаються.
  2. Випускаючи дитину на прогулянку, нагадуйте їй про правила дорожнього руху, не дозволяйте купляти петарди, запалювати бенгальські вогні.
  3. Не залишайте колючі, ріжучі предмети та сірники у легкодоступному для дітей місці.
  4. Не допускайте переохолодження дитини. Постійно нагадуйте про правила власної безпеки.

Увага! Під час канікул відповідальність за життя та здоров’я дітей несуть батьки!

Бажаємо гарних канікул!!!