НОВОРІЧНІ СВЯТА В ЛОСИНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 02.01.2020 17:14

Кожна людина з нетерпінням чекає Нового року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості з нас асоціюється новорічне свято. Прикрашання новорічної красуні ялинки та власної оселі – це якась магія, що запалює іскри, щастя у очах дітей та дорослих. І мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов чарівно, неповторно та незабутньо.

Традиційно завершення 2019 року у Лосинівській об’єднанів територіальній громаді відбулось яскравими культурними заходами.

Так, 25 грудня  почали приймати привітання мешканці  Вікторівського старостинського округу. Всіх присутніх з наступаючими святами привітав колектив Лосинівського Будинку культури. Чудовим співом та неймовірною грою на скрипках привітали своїх односельчан сестри Тетяна та Діана Макухи.

27 грудня продовжили естафету «гарного настрою» мешканці села Сальне. В сільський клуб завітали з Новорічним привітанням артисти Носівського Будинку культури.

27 грудня мешканців села Леонідівка своїм чудовим співом, дивовижною грою та драйвовими танцями вітав колективу Носівського Будинку культури.

Піднесений святковий настрій та казкова передноворічна атмосфера панувала 28 грудня у Шатурському сільському клубі. Колектив Лосинівського Будинку культури своїми запальними танцями та чаруючими піснями вітали жителів села з новорічними святами.

29 грудня в Лосинівському будинку культури відбувся новорічний концерт «Співаємо, танцюємо – всіх зачаруємо». Яскраві, неперевершені, різноманітні художні номери всім присутнім подарував творчий колектив Лосинівського Будинку культури та учні Лосинівської ЗОШ   І-ІІІ ст. під керівництвом Валерія Дерев'янка. Різнобарв’ям танців здивував хореографічний колектив «Мрія» під керівництвом Наталії та Юлії Ващенко.

А 30 грудня відбувся новорічний вогник для жителів села Шняківка під назвою «Новий рік,завітай на поріг».

На такій позивній ноті завершився 2019 рік. Під час проведення новорічних заходів, зали всіх будинків культури наповнювалися дитячим сміхом, радістю і веселощами, а їх учасники отримали позитивні емоції, гарний настрій та незабутні враження.

Бажаємо жителям нашої громади легкого та щасливого 2020 року.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!