ДЯКУЄМО ЗА ГОЛОВНУ ПРИКРАСУ НОВОРІЧНИХ СВЯТ

• 365

Вже декілька років поспіль на центральній площі в селищі Лосинівка встановлюють ялинку – головний символ різдвяно-новорічних свят. Цього року розкішну зелену красуню подарував наш односелець -  Ткаліч Микола Нікандрович.

Народився та проживав Микола Нікандрович в Ніжинському районі в селі Велика Дорога . З 1986 року і по теперішній час проживає в селищі Лосинівка. Все своє життя працював не покладаючи рук. Має двох дітей: сина та доньку, четверо онуків та двох правників, які підтримують та радують його.

Ялинку, Микола Нікандрович, привіз в березні 1986 року  з села Берестовець, Борзнянського району та посадив на своєму подвір’ї. Дерево росло майже 33 роки, досягло висоти - 17 м. Господар на новорічні свята свою красуню вирішив подарувати односельцям.

Селищний голова Володимир Андрієць та мешканці селища щиро вдячні,Миколі Нікандровичу,  за приємний новорічний подарунок.