ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 22.01.2020 12:21

Шановні жителі Лосинівської громади! Вітаю  вас із визначним українським державним святом – Днем Соборності України!

22 січня 1919 року було проголошено об’єднання Західної і Східної України в єдину соборну державу. Ця дата є важливим прикладом примирення і єднання для нащадків. Саме за соборність та суверенність віддають життя чоловіки країни.Вірю, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців в минулому і героїв, які сьогодні обороняють державу, навіки залишатиметься непорушною.

Тож нехай кожен громадянин зустріне урочисте свято Соборності з відкритим серцем, з вірою в мирне щасливе майбутнє держави та гідне життя.

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання демократичної і могутньої України, надійної запоруки щасливого життя її достойного народу.

З нагоди свята бажаю вам міцного здоров’я, миру, щастя, нових досягнень на благо нашої України!

Володимир Андрієць,

Лосинівський селищний голова