УВАГА! ВІДБУДЕТЬСЯ СЕАНС ТЕЛЕФОННОГО ЗВ’ЯЗКУ «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»

Дата: 23.01.2020 15:38

Графік проведення сеансів телефонного зв’язку «гаряча лінія» Головного управління ДПС у Чернігівській області у січні 2020 року.

24 січня 2020 року з 10 год. 00 хв. до 11 год. 00 хв. відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія». На запитання платників відповідає: начальник управління податків і зборів з фізичних осіб - Волкова Світлана Миколаївна на тему: «Кампанія Декларування-2020»: Хто повинен задекларувати  доходи, отримані у минулому році?. Телефон: 652-985.

30 січня 2020 року з 10 год. 00 хв. до 11 год. 00 хв. відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія». На запитання платників відповідає: начальник управління податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування- Шульга Євгеній Вікторович на тему: «Новації у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій». Телефон: 652-310.

Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Чернігівській області