В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ГРОМАДИ ВІДЗНАЧИЛИ  ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

  • 842

Щороку 22 –го січня святкують День Соборності України. Цього дня у 1919 році на Софійській площі в Києві було проголошено Акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

З нагоди відзначення Дня Соборності України в закладах освіти Лосинівської громади пройшов ряд заходів:

  • У Сальненському НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст. проведено коротку історичну довідка про події, які передували об'єднанню УНР і ЗУНР в єдину державу  Україну. Перегляд документального фільму "Злука" про історичні події 1918-1919  років. Брейн -  ринг між 2 командами на знання історичних фактів та виховний захід для учнів 1-6 класів під гаслом "Україна в моєму серці!".
  • У Лосинівській  ЗОШ І-ІІІ ст. були проведені виховні години, урочиста лінійка та круглий стіл, де обговорювалися питання державності, патріотизму та рідної мови.
  • У Лосинівській  ЗОШ І ст. учні та вчителі створили «Ланцюг Єдності».
  • У Лосинівському ЗДО "Сонечко" проведено захід на тему: «Бажають діти щиро країні рідній миру», для дітей середньої та старших груп були проведені заняття під час яких дітей ознайомили з поняттями «соборність», «незалежність», закріпили знання про символи рідної держави. 

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

фото взято з інтернет мережі

Інші новини

Всі новини