УЧАСТЬ У ПЕРШОМУ КОНГРЕСІ STEM-ОСВІТИ

Дата: 28.01.2020 09:00

24 січня 2020 року у Чернігівському обласному молодіжному центрі Громадською організацією «ЦЕНТР ОСВІТНІХ РЕФОРМ НАШІ ДІТИ» було проведено перший конгрес STEM-освіти.

Представники від Лосинівської ОТГ, а саме: спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради Таміла Сукач, заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель математики Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Світлана Семенок, учитель англійської мови Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, член ГО «ЛІГА ГРОМАД» Анжела Ткач мали змогу відвідати даний захід.

Це була масштабна подія для Чернігівщини, адже поділитися досвідом щодо впровадження STEM-освіти на місцях, приїхали поважні гості з різних куточків України. Всіх учасників вітали і представники місцевої влади: Заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван, Ректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Анатолій Заліський, Президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати Костянтин Іванов. Робота конгресу включала в себе пленарне засідання та три сесії, учасники яких мали змогу отримати знання та практичні навички з питань:

1. Людський капітал і місце освіти в сучасному світі.

2. STEM-освіта. Можливості і виклики, світовий та український досвід.

3. Порядок та умови фінансування STEM-освіти у 2020 році.

4. Освіта в громадах. Плани та перспективи.

5. Огляд сучасних методик та технологій.

6. Очікуванні результати впровадження STEM-освіти для учасників освітнього процесу та громад.

Хочеться висловити щиру подяку Громадській організації «ЦЕНТР ОСВІТНІХ РЕФОРМ НАШІ ДІТИ» та всім, хто долучився до організації першого конгресу STEM-освіти у місті Чернігів, адже така освіта –  важливий етап у розвитку майбутнього покоління нашої держави, це послідовність курсів, або програм навчання, що готує учнів до успішного працевлаштування, до освіти після школи. Отже, маємо надію, що участь у даному заході стане вдалим початком та всебічно сприятиме реалізації державної освітньої політики у нашій громаді!

Спеціаліст відділу освіти,

сім’ї, молоді та спорту Лосинівської селищної ради

Таміла Сукач