СПОРТИВНИЙ РІК РОЗПОЧАТО

Дата: 28.01.2020 11:04

Спортивний рік у Ніжинському районі традиційно розпочався із змагань з гандболу, що відбулися 25 січня у спортивній залі Ніжинського агротехнічного інституту.

Участь у турнірі взяли команди з Ніжинського, Крут, Сального, Лосинівки та Вертіївки. У результаті запеклої боротьби лідерами стали:

І місце – команда с. Крути

ІІ місце – «Фортуна» (с. Ніжинське)

ІІІ місце – команда с. Сальне.

Привітав переможців, відзначив медалями та дипломами, а також подякував усім учасникам за популяризацію спорту, здорового способу життя у своїх населених пунктах серед молоді голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин. Кубок переможців він передав крутянам, котрі, до речі, свою перемогу присвятили пам’яті Героїв Крут.

Голова районної ради Олег Бузун подякував усім організаторам турніру, а ще власною участю у змаганнях підтримав команду с. Ніжинське.

До того ж цього дня кубок отримали ще одні спортсмени Ніжинщини – команда селища Лосинівка, котра за результатами усіх спортивних змагань району у минулому році здобула титул «Найспоривніше село 2019».

За матеріалами офіційного веб-сайту Ніжинської РДА