ВІДБУВСЯ І (РАЙОННИЙ) ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

  • 342

17 січня 2020 року відбувся захист науково-дослідницьких робіт І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

До участі в І етапі конкурсу-захисту було направлено 9 робіт із Безуглівського, Перемозького НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст., Лосинівської, Великокошелівської, Талалаївської, ЗОШ І-ІІІ ступенів.

З поданої на конкурс-захист кількості робіт 5 було представлено учнями 9 класу, 2 – 10 класу та 2 – 11 класу.

У ході конкурсу-захисту учасники презентували свої роботи у 6 наукових секціях.

За тематикою роботи учасників І етапу конкурсу-захисту розподілилися по відділенням: філософії та суспільствознавства – 2, історії – 6, хімії та біології – 1.

Із Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів до участі було направлено 3 роботи.

З метою забезпечення об’єктивності оцінювання науково-дослідницьких робіт, їх захисту конкурсантами та визначення переможців районного етапу конкурсу-захисту до складу журі було залучено фахівців відповідних наукових напрямів, які об’єктивно оцінили участь в конкурсі-захисті та надали аргументовані роз’яснення й рекомендації конкурсантам.

Визнано переможцями І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України та нагороджено дипломами І ступеня відділу освіти Ніжинської райдержадміністрації:

Руденка Дмитра, учня 10 класу Лосинівської ЗОШ ІІІІ ст. (науковий керівник Авраменко Н.Д.);

Савенко Анастасію, ученицю 9 класу Лосинівської ЗОШ ІІІІ ст.(науковий керівник Авраменко Н.Д.);

Талалаївську Аліну, ученицю 11 класу Лосинівської ЗОШ ІІІІ ст. (науковий керівник Авраменко Н.Д.);

Вітаємо переможців  І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України та бажаємо творчої наснаги і нових звершень вам, юні науковці, та вашому керівнику.

За матеріалами офіційного веб-сайту відділу освіти Ніжинської РДА

Інші новини

Всі новини