ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ  З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дата: 15.02.2020 09:00

Шановні учасники бойових дій, ветерани війни в Афганістані, члени родин воїнів-афганців, прийміть вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ з Афганістану.

Щорічно 15 лютого український народ віддає глибоку шану воїнам-афганцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Афганістані та їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.

Тридцять один рік тому завершилась так звана неоголошена війна, яка тривала майже десятиліття і яку український народ засудив як несправедливу й жорстоку.

Час непідвладний викреслити з пам’яті героїчні подвиги, приклади вірності військовому обов’язку, що продемонстрували наші земляки, яким довелося нести нелегку військову службу в горах Афганістану та в інших «гарячих» точках.

В глибокій шані схиляю голову перед пам’яттю тих, хто загинув. З вдячністю звертаюсь до тих, хто живе поряд з нами.

Спасибі Вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм.

Бажаю усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів у праці та добробуту в родинах.

Володимир Андрієць,

Лосинівський селищний голова