ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА В СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГАХ ГРОМАДИ

Дата: 19.02.2020 18:52

14 лютого у багатьох країнах світу, в тому числі й в Україні відзначається День Святого Валентина, або День закоханих.

День Святого Валентина - це свято, яке почали святкувати в Європі ще кілька століть тому, в Україну воно прийшло зовсім недавно і стало популярним у 90-х роках. Свято – неофіційне, проте активно відзначається не тільки молоддю, а й старшим поколінням, як говорять: «Коханню кожен вік підвладний».Святий Валентин вважається символом всіх закоханих, тому це свято дуже красиве і романтичне. Воно створено для тих, хто любить, і тих, хто тільки готується пізнати це прекрасне почуття.

Цього дня у закладах культури Лосинівської селищної ради були проведені  заходи, присвячені Дню закоханих, зокрема:

Музично-розважальна програма «З любові починається життя» (Леонідівський сільський клуб-бібліотека спільно з Вікторівським сільським клубом).

Вечір відпочинку «Так ніхто не кохав» (Терешківський сільський клуб та Терешківська сільська бібліотека).

Конкурсно-розважальна програма «Під знаком Купідона»( Шняківський сільський клуб).

Година дозвілля «Найсердечніші вітання у Всесвітній день кохання» (Сальненський сільський клуб).