У ЛОСИНІВСЬКІЙ ОТГ РОЗПОЧАЛИСЯ СХОДИ ГРОМАДЯН- ТЕРЕШКІВКА ЗВІТУВАЛА ПЕРШОЮ

Дата: 22.02.2020 09:41

21 лютого 2020 року  в селі Терешківка відбувся схід села.

Участь у заході взяли: голова Лосинівської  об’єднаної територіальної громади - Володимир Андрієць, заступник селищного голови – Роман Шевчун, секретар Лосинівської селищної ради - Наталія Кошарна, представники оренди земельних паїв - голова ФГ « Терешківське В.О.» - Віталій Осипенко та бухгалтер Олена Осипенко, представник ПП «Агропрогрес» - Тетяна Сеник.

На порядок денний були винесені такі питання:

1.Звіт старости Смоленської Л.М. про соціально-економічний розвиток  с.Терешківка за 2019 рік.

2. Про встановлення розміру сум  самооподаткування на 2020 рік.

3. Звіт старости  про виконання критичних зауважень попереднього сходу.

4. Про заходи пожежної безпеки на території с.Терешківка.

5. Про санітарний стан та благоустрій  населених пунктів с.Терешківка.

6. Про зміцнення законності та правопорядку на території населеного пункту.

7. Про збір коштів на утримання пожежного автомобіля.

8.Звіт селищного голови Андрійця В.М. про виконання соціально-економічного розвитку ОТГ.

9.Звіт  ФГ «Терешківське-В.О.» та ПП «Агропрогрес»  про стан розрахунків за оренду земельних паїв.

Традиційно, відкрила схід села староста Лідія Смоленська, яка ознайомила присутніх зі звітом про  роботу старостинського округу села Терешківка за 2019 рік. Після чого селищний голова Володимир Андрієць, прозвітував про виконання соціально-економічного розвитку ОТГ та окреслив перспективи розвитку на 2020 рік. Також селищний голова подякував жителям селища та орендарям земельних паїв за активну підтримку й допомогу та наголосив, що лише доклавши спільних зусиль можливо вирішити всі питання. Представники орендованих паїв  прозвітувалися мешканцям села Терешківка про зроблену роботу за 2019 рік та розповіли про розрахунки за пай.

Під час сходу села мешканці старостинського округу  піднімали низку важливих питань, зокрема, проведення опалення та ремонт даху в сільському клубі, рух рейсового автобуса Ніжин –Терешківка та ремонт доріг.

На всі питання, які цікавили мешканців були надані роз’яснення. Здавалося не глобальні проблеми, але надзвичайно важливі та такі, що потребують нагального вирішення.

На завершення староста  села Лідія Миколаївна подякувала  всім своїм односельцям, депутатам, апарату селищної ради, представникам орендних паїв за порозуміння, підтримку та допомогу.