ЗВІТУВАЛА ШАТУРА

  • 380

У приміщенні сільського клубу 26 лютого 2020 року  жителі села Шатура зібрались на загальні збори, аби почути відповіді на питання, які їх хвилюють.

Участь  у заході взяли: голова Лосинівської об’єднаної територіальної громади Володимир Андрієць, заступник селищного голови Роман Шевчун, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Олена Боровик, заступник генерального директора з розвитку земельних відносин та соціальної політики Ірина Козенко, директор третього відділення  ПП «Агропрогрес» Володимир Мозговий, представник третього відділення ПП «Агропрогрес» Тетяна Сеник, депутати та мешканці села.

На порядок денний були винесені такі питання:

- Звіт старости с.Шатура про соціально-економічний розвиток   територіальної громади  за 2019 рік.

-  Про встановлення розміру сум  самооподаткування на 2020 рік.

- Про заходи пожежної безпеки на території с.Шатура.

- Про зміцнення законності та правопорядку на території населеного пункту.

- Про земельні ділянки, які використовуються як пасовища.

Відкрила схід громадян  староста села Людмила Петренко, яка прозвітувала перед своїми односельцями про  роботу старостинського округу села Шатура  за 2019 рік. Після чого селищний голова Володимир Андрієць, ознайомив всіх присутніх про проведену роботу у 2019 році  та наголосив на пріоритетні напрями роботи у 2020 році.

Ірина Козенко, заступник генерального директора з розвитку земельних відносин та соціальної політики зауважила про збільшення компенсації на виплату земельного паю.

Жителі громади порушили  питання, що найбільше їх хвилювало - це ремонт дороги Шатура – Лосинівка та ремонт доріг по селу.

Селищний голова Володимир Андрієць надавав відповіді на численні запитання, які цікавили присутніх на сході села.

На завершення староста  села подякувала  всім своїм односельцям, депутатам, апарату селищної ради, орендарям земельних паїв за порозуміння, підтримку та допомогу.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради