У СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ СІЛ ВІКТОРІВКА, ЛЕОНІДІВКА, СТЕП ВІДБУВСЯ СХІД СЕЛА

  • 404

Актуальні питання сьогодення, та ряд питань які турбують кожного мешканця села Вікторівка, Леонідівка та Степ розглядалися 6 березня 2020 року на загальних зборах громадян.

На загальних зборах громадян були присутніми: голова Лосинівської об’єднаної територіальної громади   Володимир Андрієць, заступник селищного голови  Роман Шевчун, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Лосинівьскої селищної ради  Олена Боровик , представник оренди земельних паїв ФГ «Флеш» Станіслав Породько, депутат Лосинівської селищної ради Микола Барило.

На порядок денний були винесені такі питання:

1.Звіт селищного голови про соціально-економічний розвиток сіл та виконання селищного бюджету за 2019 рік.

2.Звіт старости с.Вікторівка, Леонідівка,Степ про виконану роботу  у 2019 році та плани на 2020 рік.

3. Звіт про виконання критичних зауважень та рішень попереднього сходу.

4. Про санітарний стан, благоустрій та озеленення населених пунктів.

5.Про зміцнення законності, правопорядку на території ради, збереження державної, колективної та особистої власності.

6.Про встановлення сум самооподаткування  на 2020 рік та звіт про їх використання у 2019 році.

Розпочала схід села староста Наталія Гайдей, яка прозвітувала про зроблену  роботу в 2019 році, винесла на розгляд жителів села питання щодо місцевих податків та зборів. Після чого селищний голова Володимир Андрієць, прозвітував про стан соціально-економічного розвитку сіл та виконання селищного бюджету за 2019 рік.

Представник оренди земельних паїв ФГ «Флеш» Станіслав Породько, розповів про діяльність фермерського господарства, плани роботи та озвучив перелік послуг, які надає фермерське господарство своїм орендодавцям. Відповів на численні запитання жителів сіл, які зокрема цікавилися питаннями обробітку землі, виплати орендної плати та інше.

Під час активного обговорення озвучувалося багато пропозицій від присутніх жителів сіл, щодо розвитку свого села та порушувалася низка важливих питань серед яких: питання земельних відносин, рух рейсового автобуса та ремонт доріг.

Ряд зауважень та пропозицій від жителів сіл було взято до уваги та прийняті відповідні рішення селищним головою  та старостою сіл.

Виконавчий комітет Лосинівської селищної ради

Інші новини

Всі новини