У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАПРАЦЮВАЛА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» ДЛЯ ОТРИМАННЯ КОНСУЛЬТАЦІЙ З ПИТАНЬ, ПОВ’ЯЗАНИХ ІЗ КОРОНОВІРУСНОЮ ІНЕКЦІЄЮ

Дата: 17.03.2020 08:52

Оперативно проконсультуватися щодо коронавіруснї інфекції COVID-19 відтепер можна, зателефонувавши на «гарячу лінію» 0800507070.

Консультанти «гарячої лінії» нададуть оперативну інформацію про коронавірус, статистику його поширення, рекомендації щодо профілактики зараження та інформацію про те, куди звертатись людям з підозрілою симптоматикою.

Вхідні дзвінки з мобільних та стаціонарних телефонів безкоштовні. «Гаряча лінія» діє на базі Чернігівського обласного центру інформаційно-аналітичних технологій та пропаганди здорового способу життя з 08:00 до 16:00 годин (перерва з 13:00 до 14:00), окрім вихідних днів. Усі дзвінки реєструватимуться.

Шановні жителі області! Особливо ті, хто повернувся з країн, де зафіксували спалахи хвороби! У разі підозри на захворювання – не зволікайте! Звертайтеся за професійними консультаціями.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації