УВАГА!

  • 509

У зв’язку із проведенням карантинних заходів з протидії поширенню корона вірусу COVID-19 органам місцевого самоврядування надано можливість запровадження віддаленого режиму роботи.

Звертаю увагу, що застосування такої форми роботи не припиняє повноважень органів опіки та піклування щодо захисту прав дітей, зокрема, у випадках вчинення щодо них домашнього насильства, жорстокого поводження та неналежного догляду з боку батьків (осіб, які їх замінюють).

            Але все ж таки у роботі щодо захисту дітей від насильства є проблеми, які залишаються нерозв’язаними. Однією з найголовніших є несвоєчасне реагування на факти насильства, оскільки найчастіше члени родини, знайомі замовчують подібні випадки.

        Враховуючи вищезазначене, прошу небайдужих громадян, які  є свідками жорстокого поводження з дітьми,  бачать, що поруч діти живуть у небезпечних умовах, терміново звертайтеся до Служби у справах дітей Лосинівської селищної ради за номером телефону: 0979144568 або (04631) 61-2-37.

          Шановні батьки або ж інші законні представники дітей! Пам’ятайте про наявність у дітей прав і про те, що будь-яке насильство над дитиною та її експлуатація є неприпустимими.

 

Служба у справах дітей

Лосинівської селищної ради

Інші оголошення

Всі оголошення